kolmapäev, 10. august 2016

Minikasvuhoone talveks

Sattusin täna realisatsioonikeskusesse šoppama ning alati leiab ju kuskilt mingi lõpp vajaliku vidina, mida on nüüd ja kohe hädasti vaja. Antud hetkel osutus selleks elho minikasvuhoone. Hind oli ka täpselt selline, et kui ruumi ja taimi oleks võiks suisa mitu kohe võtta - 2.50€. 


Kaasas oli tal loomulikult külvikastile vajalikke vidinaid - viis sildi alust, kühvel ja pakk säilivust kaotavate ürtide seemnetega.


Koju jõudes katsetasin kohe ära, mis suuruses ja mitu taime karpi pahuks. Ilma järgi mahutaks ta õhuvagedega umbes kuus pisikest potti. Selliseid minikuukingade potte, ma jään nüüd vastuse võlgu, mitu cm need potid on, aga ehk igaüks kujutab ette, millest jutt. Kõrgust on piisavalt, et mahutada ka suuremat sorti tolumniat, Karbil on peal kenasti avatav ja suletav luuk, kui seda nii saab nimetada, ning mõlemal pool otsas õhuaugud. Olen oma ostuga rahul ning minu pärast võib nüüd talv vaikselt tulema hakata, me oleme valmis! Kui aeg seal maal, siis katsun kirjutada ka väikese postituse sellest, kes ja kuidas karpi kolivad. 

Seniks aga rõõmsat kooskasvamist!

1 kommentaar: